Ти легко впораєшся з побутовими справами своєї сім’ї? Можливо, якщо ти – домогосподарка. Але жінці, яка цілий день старанно працює, дуже складно, прийшовши додому, готувати їсти, прибирати, прати і виховувати дітей. Своїми порадами ми спробуємо трохи спростити побут і зробити домашні турботи не такими тяжкими.

1. Плануйте все заздалегідь

Заздалегідь морально підготуйся до того, що у вихідні тобі доведеться забратися. Попередь і своїх домашніх, щоб те, що в будинку почався Армагеддон і вони повинні будуть долучитися до нього, нікого не здивувало. Обов’язково виконуйте всю роботу разом, спільно, щоб швидше закінчити з усім і не перетворювати вихідний на санітарний день. Мета полягає в тому, щоб привчити своїх домашніх допомагати тобі. Але якщо звалити на чоловіка і дітей занадто складні завдання, які їм не під силу, то гарантуємо, що наступного разу ти залишишся наодинці з миючими засобами і пилососом. Починай з малого та поступово збільшуй навантаження та повноваження.

2. Цікава гра
2. Интересная играНайкращий спосіб провести прибирання, закупити продукти, винести сміття та зробити ще десяток домашніх справ ефективно та безболісно – зробити процес цікавим. Влаштуй квест із перешкодами або конкурс із призами, які отримають ті, хто краще впорався із завданнями. Наприклад, сховай заповітний приз, і знайти його можна буде після виконання певних завдань.

Або можна пообіцяти виконати бажання того, хто проведе найефективніший клінінг. Думаємо, що якщо дитині дозволити покататися на велосипеді на годину довше, ніж зазвичай, то вона з ентузіазмом наведе лад у себе в шафі. Чоловік з великим ентузіазмом сходить зі списком до супермаркету, якщо винагородити його улюбленою стравою або виконати її сексуальну забаганку. Ну, а якщо тобі нема кого долучити до домашніх справ і все впало на твої плечі, то включи запальну музичку, виконуй па під час прибирання з ентузіазмом – так і попу, і прес можна привести в тонус.

3. Генеральна зачистка Іноді слід розлучатися з непотрібними речами та предметами домашнього побуту.

Наприклад, банки з-під кави таки потрібно викидати, а не складувати на випадок – пересипати в них крупу або перелити варення бабусі. Десять пар безрозмірних колготок із затяжками у різних частинах не потрібно зберігати для того, щоб восени одягнути під джинси. Від них більше незручностей на полиці, ніж користі. Як тобі допоможе така порада? Все просто – квартира буде менш захаращена, а значить – забиратися потрібно буде рідше.

4. Мало, але регулярно За таким принципом ми радимо займатися домашніми справами.

Щодня виконуй кілька дій, які ти не любиш. Наприклад, прання закинути можна хоч у понеділок, а у вівторок можна виділити годину на те, щоб погладити, у середу за півгодини можна зробити генеральне прибирання в одній із кімнат, у четвер – помити вікна, тоді п’ятничний вечір та суботній день будуть не так завантажені Адже половину справ ти вже зробила протягом тижня.

5. Домробітниця
ДомработницаЯкщо у твоїй сім’ї всі дуже зайняті роботою та часу на те, щоб зайнятися домашніми справами, не вистачає, то потрібно розглянути такий варіант, як хатня робітниця. Це найоптимальніший варіант. Розпиши ті завдання, які ти могла б доручити чужій людині, решта обов’язків все одно доведеться виконувати самостійно, хоча їх стане значно менше. Зазвичай генеральне прибирання проводять раз на тиждень – ось її-то і можна доручити помічниці, що приходить, інші дрібні обов’язки виконуй потроху кожен день, щоб постійно зберігати відчуття нарядності і затишку.

Author

Write A Comment