Після народження малюка в житті матері з’являється обов’язок міняти підгузки, а також симпатичний дитячий одяг. Тепер її щоденний графік продиктований годинами годування немовляти, і вона розуміє, що часу на себе стало набагато менше.

Ванни з піною та відвідування спа-салонів залишаються в минулому, тому що пріоритетами матері стають потреби дитини. Безумовно, молоді мами повинні витрачати багато часу та енергії на свою дитину, але вони також у жодному разі не повинні ставити хрест на підтримці своєї краси.

Якщо ти молода мама і «осіла» в материнстві, то наведені нижче поради для молодих мам допоможуть тобі зберегти свою красу і впевненість у собі, не забуваючи про догляд за дитиною.

1. Наведіть порядок у шафі

Щоб негайно змінити свою зовнішність, насамперед тобі потрібно розібратися з одягом. Молоді мами мають звичку ходити у старих, але зручних бавовняних футболках знову і знову. Коли такий одяг може бути зручним вдома, тобі потрібно знайти в шафі і речі, в яких ти зможеш виходити «у світ».
Збери весь одяг зі старим, брудним і неохайним виглядом і винеси його з дому. У цьому випадку в тебе не буде спокуси знову одягнути ці речі, які вже полюбилися.

2. Зробіть нову, гарну зачіску

Це не означає, що ти маєш негайно робити в салоні ультрамодну голлівудську зачіску. Як у «новоспеченої» мами, у тебе обмежений час для догляду за собою, і немає можливості витрачати багато годин на сушіння, укладання або випрямлення волосся. Піди до знайомого тобі фахівця, якому ти довіряєш, та попроси зробити симпатичну, але практичну зачіску.
Багато матерів, що зважилися на оригінальний стиль із чубчиком, пізніше шкодували про свій вибір, т.к. догляд та підтримка зачісок з чубчиком потребує багато часу.
Вибирай прості, класичні зачіски – вони нададуть твоїй зовнішності новий, свіжий вигляд.

3. Спростіть свій макіяж

Багато молодих мам, бігаючи похапцем по місту і виконуючи свої денні доручення, які мають бути зроблені до часу наступного годування, вважають, що у них просто немає часу для нанесення макіяжу.
Звичайно, вільного годинника мало, але реальна проблема в тому, що, можливо, твоя щоденна система робити макіяж занадто складна. Час обмежений, і тобі не потрібен тональний крем, пудра, рум’яна, туш, тіні, олівець для очей, олівець для губ та блиск для губ тільки для швидкого походу магазинами. Скористайся основою для макіяжу, тушшю та блиском для губ – це все, що потрібно для того, щоб виглядати свіжою, і при цьому не потрібно витрачати біля дзеркала 30 хвилин.

4. Харчуйте правильно

Для того, щоб чудово виглядати і відчувати себе, ти маєш давати своєму тілу те, що йому потрібно. Харчуючи правильно і споживаючи достатньо води, молоді мами зводять «нанівець» потребу в таких засобах догляду за шкірою як зволожуючі креми, а також креми від прищів і вугрів. Виріш ці проблеми невеликою дієтою, і ти станеш справжньою красунею!

5. Посмішка

Часто після пологів у жінок спостерігається руйнування зубів, виною якому втрата кальцію. Щоб зберегти посмішку, рекомендується урізноманітнити раціон мами продуктами, багатими на кальцій (сир, риба, горіхи, зелень), а також приймати добавки – 1000 мг кальцію. Щоб він краще засвоювався – пити його варто разом із вітаміном D3.

6. Робіть вправи

Нижче ми скажемо кілька слів для багатьох мам, особливо вони будуть корисні для тих, хто тільки недавно народив дитину. Незважаючи ні на що, фізичні вправи – чудова можливість зберегти свою фігуру, тоді як ти дбаєш про малюка.
Для початку, посади малюка в коляску і вирушай на жваву прогулянку – і так кілька разів на тиждень. Поліпшиться не тільки циркуляція крові та м’язовий тонус, а також покращиться твій настрій, завдяки свіжому повітрі та зміні обстановки.

7. Надихайтеся

Ти вся в домашніх турботах та дитині, але не забувай, що ти жінка! Дивись модні шоу, листай журнали та стеж за інтернет-виданнями – надихайся модою, красою жінок, черпай для себе ідеї, записуй. Незабаром ти зможеш їх реалізувати, експериментувати, приміряти образ на себе. Можна навіть завести зошит для таких натхнень та періодично оновлювати його.
Материнство – це, можна сказати, професія, не схожа на жодну іншу. Але ж діти – це найкраща нагорода, яку жінки можуть подарувати світові, хоча це й позначається на їхній зовнішності. Користуючись цими простими порадами, молоді мами не матимуть бажання ставити хрест на своїй зовнішності, а залишатимуться здоровими та красивими.

Author

Write A Comment