Четвертий міжнародний фестиваль духових оркестрів та мажореток "Королівський лев" 2019 р.

03.05.2019 (п’ятниця) 14:00 – Міжнародний фестиваль духових оркестрів “Королівський лев” – Флеш-моб духового оркестру «Львівські фанфари», групи мажореток «Феєрія» та хору «Тоніка» ДШМ № 5 м. Львова у Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Д. Галицького

04.05.2019 (субота) 12:00-13:00 Міжнародний фестиваль духових оркестрів “Королівський лев” – Участь оркестрів та груп мажореток у святковій ході центром міста 13:00-14:30 Міжнародний фестиваль духових оркестрів “Королівський лев” – Виступи духових оркестрів та мажореток, учасників фестивалю на площах біля пам’ятника Д.Галицькому, А.Міцкевичу, площі Ринок, Італійському дворику, біля палацу Потоцьких та в Торгово розважальному центрі King Cross Leopolis (вул. Стрийська, 30) 17:00 – Відкриття Міжнародного фестивалю духових оркестрів “Королівський лев” на площі перед КОЦ ім. О.Довженка (Сихів)

05.05.2019 (неділя) 12:15-13:30 Виступи духових оркестрів та мажореток, учасників Міжнародного фестивалю духових оркестрів “Королівський лев” біля Храму Христового Воскресіння (вулиця Городоцька, 319А), Церкви Різдва Пресвятої Богородиці, 15:00 – Міжнародний фестиваль духових оркестрів “Королівський лев” – виступи та марш-паради оркестрів вулицями Cихова. 16:00-21:00 Гала-концерт Міжнародного фестивалю духових оркестрів “Королівський лев” на площі біля КОЦ ім. О. Довженка (Сихів)

Головний диригент фестивалю: Леськів Андріян!

 

З питань співпраці ,партнерства та участі  телефонуйте:  +38(097) 747 16 19 

Оркестри які братимуть участь у фестивалі:

Духовий оркестр “Львівські фанфари” (м. Львів)

49061391_2752156288131506_8955992936651161600_n

Гран – Прі Всеукраїнського конкурсу–фестивалю «Сурми Звитяги 2011 р.»

 

Гран Прі Міжнародного конкурсу духових оркестрів та мажореток у м. Льобез (Польща 2013р.)

 

Гран – Прі Відкритого конкурсу духових оркестрів ім. Б. Сапелюка (м. Львів, 2015 р.)

 

І місце у категорії шоу-дефіле на стадіоні на Міжнародному фестивалі–конкурсі духових оркестрів в м. Малграт-де-Мар (Іспанія 2013 р.)

 

І місце у категорії оркестр та мажоретки на Міжнародному конкурсі – фестивалі духових оркестрів у м. Джуліанова (Італія 2014 р.)

 

І місце в категорії шоу дефіле та  І місце – конкурс оркестрів у Міжнародному фестивалі-конкурсі духових оркестрів та мажореток в м. Барановичі (Білорусь)

 

ІІ місце на ХХІ та ХХV Міжнародному фестивалі – конкурсі духових оркестрів «Золота Ліра» (м. Рибнік, Польща 2012 р., 2016р.)

 

І місце на ХХVІ Міжнародному фестивалі – конкурсі духових оркестрів

«Золота Ліра» (м. Рибнік, Польща 2018 р.)

 

ІІ місце на ХХ та ХХІІІ Міжнародному фестивалі – конкурсі духових оркестрів «Золота Ліра» (м. Рибнік, Польща 2011 р., 2014 р.)

 

ІІІ місце Міжнародного конкурсу духових оркестрів та мажореток у м. Льобез (Польща 2015 р.)

 

               Призи глядацьких симпатій на фестивалях духових оркестрів у м. Свіднік, Гродзіськ Вєлькопольський, Скала, Пулави, Хоржув, Суховоля, Колбушова, Стальова Воля, Замбров, Кєдержин (Польща), Калуш, Долина (Україна), Цістерніно (Італія), Джіат, Менде, Віллафранс, Альбі, Камо (Франція), Ачіреале (Сицилія).

               У 2015 році оркестр представляв Україну на найбільшому у Європі і одному з найбільших у світі шоу маршируючих духових оркестрів «БЕРЛІН ТАТОО» у м. Берлін (Німеччина).

Група мажореток «Феєрія» (м. Львів)

31

Вокально-хореографічна група мажореток “Феєрія”. Хореограф Віра Забровська-Лещишин. М. Львів, Україна. Колектив було створено за ініціативи Андріяна Леськіва (директора Львівської ДШМ №5) та при його невпинному сприянні розвитку і вдосконаленню групи. Особливістю групи мажореток “Феєрія” є те, що в основу колективу входять вокалісти.

               Окрім того, мажоретки “Феєрія” активно співпрацюють з оркестром “Львівські фанфари” і часто беруть учать у конкурсах і фестивалях не лише,як самостійна одиниця, а як єдиний колектив з оркестром.

               Дівчата підкорювали глядачів Польщі, Німеччини, Франції, Італії, Іспанії а також стали неперевершеною прикрасою запального карнавалу у Сицилії.

Молодіжний духовий оркестр муніципалітету з м. Прейлі (Латвія)

               Молодіжний духовий оркестр з м. Прейлі бере активну участь у концертах, шоу та конкурсах в Латвії та за кордоном. Оркестр працює вже 15 років і з кожним роком. У цьому році оркестр брав участь у конкурсі духових оркестрів. Музика, проведення часу разом, активні диригенти та лідери всі ці роки об’єднують наш оркестр усі ці роки

Муніципальний молодіжний духовий орксетр з м. Люблінца (Польща)

Польща

Муніципальний молодіжний духовий оркестр, що діє в муніципальному культурному центрі Люблінец, нині під егідою Бартломея Пієти, дає концерти, які користуються популярністю протягом багатьох років і визнання не тільки в країні, але і за кордоном. До найважливіших досягнень за останні шість років належать:

2017 р. – І місце в XI Турнірі духових оркестрів “O Kryształowe Koło” в Коло;

2018 р. – численні нагороди на XV Міжнародному фестивалі духових оркестрів “Золота труба” в м.Козі:

– Золотий диплом у конкурсі на кубок старости,

– Кубок Президента міста Бельсько-Бяла,

– Кубок голови комуни Кози за кращу польську команду,

– Кубок Президента міста Бельсько-Бяла за кращий капельмейстер,

– Кубок Яцека Фальфуса – член польського парламенту за кращу молодіжну команду.

 01.09.2018r. успіх на 11-му Фестивалі духових оркестрів Тарногорського Юзеф Шведа:

– Друга премія мера Тарновських Гур,

– нагорода за “кращу роль ролика”, – спеціальна нагорода художнього керівника фестивалю для нашого соліста Кароля Масталерза, – премія ректора Академії музики в Катовіце для оркестру у формі запрошення виконати концерт у концертному залі академії.

Духовий оркестр Львівського коледжу культури і мистецтв (м. Львів)

               Духовий оркестр Львівського коледжу культури і мистецтв створений у 1962 році на базі інструментального відділу, з метою набуття студентами практичних навичок ансамблевої гри в оркестрі та керування духовим оркестром під час виконання музичних творів концертного репертуару.

               Оркестр веде активну концертно-просвітницьку діяльність для жителів м. Львова. Дипломант II, ІІІ фестивалів оркестрів та мажореток «КОРОЛІВСЬКИЙ ЛЕВ» 2017-18 років, Лауреат 1 ступеня у XVIII, ІХХ дитячо-юнацьких фестивалях «Сурми звитяги» –2017-18 років.

               У репертуарі духового оркестру, як оригінальні твори для духового оркестру так обробки українських народних пісень, колядок, кращі зразки світової, джазової та популярної музики в перекладі на духовий оркестр.

Духовий оркестр Львівської Духовної Семінарії Святого Духа (м. Львів)

            Оркестр Львівської Духовної Семінарії Святого Духа є однією із найстарших організацій семінарії, рік заснування – 1880 р. До другої світової війни колектив був симфонічним і брав активну участь у громадсько му житті Львова та Галичини. У сорокових роках XX століття радянська влада закрила семінарію і оркестр на тривалий час припинив своє існування.  Відновлено весною 2001 року. Керівником та диригентом оркестру є Андріян Леськів. Головною функцією оркестру є урочисто зустрічати у семінарії високошанованих гостей, організовувати для братів-семінаристів концертні виступи, які є приурочені визначним подіям в історії УГКЦ та Української держави. Оркестр брав участь у святкуванні 220-ліття Львівської Духовної Семінарії, конкурсі „Сурми звитяг”, конкурсі «Хуторівка має талант», ІІ Міжнародному фестивалі духових оркестрів і мажореток «Королівський лев». На теперішній час репертуар духового оркестру нараховує більше двадцяти творів різного жанру в аранжуванні керівника колективу – Андріяна Леськіва.

Духовий оркестр Калуського коледжу культури і мистецтв (м. Долина)

Диригент та художній керівник естрадно-духового оркестру КККіМ Ярослав Михайлович.

               Близько сорока заходів щорічно проходить за участю естрадно-духового оркестру КККіМ під орудою Ярослава Скаб’яка, а саме: різдвяні концерти у церквах міста та області, участь у християнських прощах у Гошівському монастирі, концерти, фестивалі, зустрічі офіційних делегацій, участь у відзначенні державних свят тощо.

               Особливо яскравими виступами в 2017, 2018  роках колектив відзначився в місті Івано-Франківську на сцені музично-драматичного театру ім.І.Франка, це  участь у концертах присвячених  Дню матері  та  Дню Незалежності. 14 червня 2015 року колектив отримав перше місце на I Міжнародному фестивалі «Сурми гір» в м. Долині. Являється учасником фестивалів в м. Львові, м. Калуші, а також за кордоном в країнах Франції та Польші.

Народний дівочий духовий оркестр «Роксолана» Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А. С. Макаренка (м. Кременчук)

Художній керівник і диригент  колективу – Заслужений працівник культури України – Квітка Віктор Федорович .

Гран-Прі у обласному марш-параді (м. Полтава 2002 р.), участь у Всеукраїнському фестивалі «Трускавець представляє» , дипломант I ступеня в обласних міжвузівських фестивалях «Студентська  весна», лауреат Всеукраїнського конкурсу дух. оркестрів «Карпатські передзвони» м. Моршин, Всеукраїнський фестиваль дух. оркестрів «У синього моря» м. Партеніт і Міжнародного фестивалю-конкурсу дух. оркестрів «Сурми України» м. Суми.

2005-2009 роки – участь в карнавалах на о. Сицилія, (Італія). В містах Міліллі, Адрано, Палермо та Сиракузи;

1 місце – Міжнародний фестиваль – конкурс дух. оркестрів «Кубок Сталінграда» (м. Волгоград, Росія, 2013 р.)

Диплом лауреата Міжнародного фестивалю – конкурсу дух. оркестрів «Майський вальс»  м. Нясвіж, Чисть, Молодечно, (Білорусія)

               Участь у фестивалях: 2015 р.  м. Пон-сюр-Сейн (Франція), 2017 р. м. Сеул і Сун-чон (Південна Корея), 2018 р. – м. Мазамет та м. Лодев (Франція).

Величезна географія виступів по всій Україні – це і Київ, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Одеса, Львів, Вінниця тощо.

Ансамбль барабанщиць «Акцент» (м. Ужгород)

ужгород Акцент

Колектив барабанщиць «Акцент» створений в 2014 році на базі ансамблю сучасного танцю Ужгородського коледжу культури і мистецтв, співпрацює з естрадно-симфонічним оркестром Закарпатської обласної філармонії. Хореографом та керівником групи мажореток є Шевцова Ірина Миколаївна.

               Ансамбль приймає участь у концертній діяльності Будапештського музичного коледжу. Колектив барабанщиць має спільну програму з  Національним угорським духовим оркестром м. Будапешт.

               «Акцент» є постійним  учасником Всеукраїнського фестивалю-конкурсу оркестрів, інструментальних ансамблів і мажореток  «Яскрава симфонія Прикарпаття» у м.Трускавець, Міжнародного фестивалю духових оркестрів та мажореток «Королівський Лев» у м. Львів.

Дитячий духовий оркестр “Веселі музиканти” Звенигородської ДМШ (с. Звенигород)

               В духовому оркестрі навчаються учні молодших і старших класів Пикуловицького навчально-виховного комплексу. З оркестром виступає група мажореток “The best”. Керівнком оркестру та хореографом є старший викладач вищої категорії Богдан Мацевко.

               Дитячий духовий оркестр представляє програму виступів високого виконавського рівня.  Щорічно відбуваються виступи оркестру у містах України та за її межами.

Духовий оркестр приймав участь у XI Міжнародному фестивалі духових оркестрів у місті Вжешня (Польща) – відзнака наймолодших учасників фестивалю, та ІІІ місце у IX Міжнародному фестивалі духових оркестрів ім. Йозефа Шведа у м.Тарнувські Гури (Польща).

               У 2017 р. духовий оркестр приймав учать у XI Міжнародних фестивалях духових оркестрів “Alte Cameraden 2017” м. Гожув Вєлькопольський, м. Суховоля, м. Бихава  (Польща), а також  у м. Берлін (Німеччина).

               У 2018 р. музиканти підготували програму українських та польських колядок та вперше представили театралізоване дійство “Музичний Вертеп” у Львівському органному залі;  та прийняли участь у VIII міжнародному фестивалі духових оркестрів у м. Пулави (Польща) та у II Міжнародному фестивалі “Мідні барви Оброшина”, с. Оброшино.

Зразковий духовий оркестр «Золоті Сурми» та ансамбль мажореток «Сузір’я» (м. Калуш)

               Створений в 1983 році. 1989 році отримав звання «Зразковий».  Керівником оркестру є Іван Шалата.

               За весь період своєї діяльності Зразковий духовий оркестр «Золоті Сурми» здобував багато перемог га Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях:

2014 рік – лауреат Міжнародного фестивалю духових оркестрів (м. Гожув Великопольський, Польща);

2015-2016 рр. – лауреат Міжнародного фестивалю духових оркестрів (Домброва Горніча, Польща);

2017 рік – переможці 14 Міжнародного фестивалю духових оркестрів, ІІ місце (м. Цвікау, Німеччина);

2017-2018 рік – приз глядацьких симпатій Міжнародного фестивалю духових оркестрів (Пулави, Польща);

2018 – II місце 56 Міжнародного конкурсу духових оркестрів (м Бёзель, Німеччина).

               Зразковий духовий оркестр «Золоті Сурми» є постійним учасником всіх концертних заходів м. Калуша та Івано-Франківської області.

               Разом з духовим оркестром працює ансамбль мажореток «Сузір’я», який є окрасою оркестру та доповнює його своє витонченістю та грацією. Керівник ансамблю – Ольга Квецко.

ПРОМО РОЛИК

Наші партнери: