КонцертиПроектиФестивалі

Фестиваль “Королівський лев”(“Royallion”)

Проект ГО "Королівський лев"

ЗАВДАННЯ ФЕСТИВАЛЮ.

            Перебираючи багатолітній досвід іноземних партнерів, на основі європейської бази побудови та підтримки цінностей, традицій та культурних надбань, молода команда з прогресивними поглядами втілили в життя дещо абсолютно нове. Ми з Вами стаємо свідками зародження нової традиції, яка в умовах важкого сьогодення дозволить об`єднати цілі покоління, людей з різними релігійними, політичними, територіальними і мовними розбіжностями у високій любові до прекрасного. Любові до музики.

            6 – 8 травня 2016 р. у Львові вперше відбувся всеукраїнський фестиваль духових оркестрів та мажореток «Королівський Лев». Проект фестивалю реалізовувала ГО «Королівський Лев» та партнери: ЛДШМ №5, духовий оркестр «Львівські фанфари», мажоретки «Феєрія», «Самопоміч», ЛМР, Сихівська районна адміністрація, управління культури ДГП м.Львова.

            Для участі в проекті було запрошено духові оркестри з різних міст України: Калуш, Долина, Оброшино, Кіровоград, Мелітополь, с. Пікуловичі (Львівська обл.).

КЕРІВНИК ПРОЕКТУ ТА ДИРЕКТОР ФЕСТИВАЛЮ – АНДРІЯН ЛЕСЬКІВ.

Програма фестивалю передбачала

  •  марш паради вулицями міста
  • концертні виступи на площах
  • показ шоу-дефіле оркестрів
  • виступи мажореток в супроводі оркестру
  • спільне виконання всіма оркестрами заздалегідь визначених творів
  • спільні репетиції колективів, творчі зустрічі керівників
  • презентація музичних інструментів, аксесуарів та нотної літератури.

           Важливо зазначати, що оркестри виступали не лише в центральній частині міста, але й в одному з найбільших районів Львова – Сихів. Запланувалась та виконалась розгорнута рекламна компанія з метою залучення максимальної кількості мешканців до цієї мистецької події. Очікувалось особливе зацікавлення зі сторони молоді, учнівського та студентського віку, адже вони змогли безпосередньо ознайомитись з мистецтвом гри на духових інструментах, освоїли ази гри на перкусійних інструментах, побачили особливості колективного виконання музичних творів та публічних виступів.

           Було встановлено своєрідний рекорд Сихова – близько 300 музикантів одночасно виконали Гімн України та Повстанський марш львівського композитора Богдана Сапелюка.

            Таким чином чітко стає окреслена головна мета фестивалю – це популяризація та розвиток духового та хореографічного мистецтва, обмін досвіду між колективами, пошуки нових форм творчої активності, збагачення культурної спадщини нашого міста і створення нових мистецьких традицій.

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Google Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Google Login to work